• تاریخ : ۱۶ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنامه فاطمی، ماسیمیلیانو آلگری از زمانی که در تابستان ۲۰۱۴ جانشین آنتونیو کونته در یوونتوس شده این تیم را به چند قهرمانی از جمله سه قهرمانی متوالی در سری A و به دو فینال لیگ قهرمانان اروپا رسانده هست، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت پرمیوم» ایتالیا گفت: سه سال اخیر در یوونتوس شگفت‌انگیر بوده هست. اولین حضورمان در فینال لیگ قهرمانان اروپا (به شکست برابر بارسلونا انجامید) غیرمنتظره بود، در حالی که دومین حضورمان در فینال این رقابت‌ها (باخت برابر رئال مادرید) امید بیشتری برای قهرمانی داشتیم. درست هست که ما نتوانستیم در لیگ قهرمانان به هدف‌مان برسیم، اما رسیدن به فینال این رقابت‌ها هم خود موفقیت محسوب می‌شود چون بازی در فینال لیگ قهرمانان چیزی نیست که اغلب اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: ما قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به عنوان هدف خود در نظر نداریم، اما رویای قهرمانی در این رقابت‌ها را با کار در طول سال‌های زیاد باید در سر داشته باشیم. هدف یوونتوس ماندن در جمع ۸ تیم برتر اروپاست. باشگاه یوونتوس کارش را به خوبی انجام داده و وجود انگیزه همیشه تفاوت را رقم می‌زند.

آلگری که شاگردانش فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را با شکست ۳ بر صفر برابر بارسلونا آغاز کردند و در ادامه المپیاکوس یونان را با نتیجه ۲ بر صفر از پیش‌رو برداشتند، در ادامه اظهار داشت: گروهی که این فصل در آن قرار گرفته‌ایم متعادل هست و تیم‌های حاضر در آن از تجربه اروپایی بالایی برخوردار هستند.

سرمربی بانوی پیر در تمجید از دروازه‌بان کهنه‌کار خود تصریح کرد: بوفون استعدادی خاص هست و به مدت ۲۰ سال بهترین دروازه‌بان جهان بوده هست. او اکنون در سن ۳۹ سالگی به عنوان بهترین دروازه‌بان فصل گذشته لیگ قهرمانان به رسمیت شناخته شده که دستاوردی واقعاً خاص هست. به نظرم راز موفقیت جان‌لوئیجی این هست که او هر چیزی را به مانند یک کودک تجربه می‌کند و کمترین مشکل سلامتی دارد.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما