• تاریخ : ۷ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنامه فاطمی، در ادامه هفته دوم رقابت‌های مرحله گروهی لیگ اروپا تیم میلان در زمین خودش مقابل تیم ریه‌کای کرواسی به برتری ۳ بر ۲  دست یافت.

 در این بازی گروه چهارم، میلان ابتدا توسط آندره سیلوا در دقیقه ۱۴، موساچیو در دقیقه ۵۳  به گل رسید اما آکوستی در دقیقه ۸۵ و الز در دقیقه ۸۹ از روی نقطه پنالتی  برای ریه‌کا گلزنی کردند و بازی را به تساوی کشاندند. در نهایت کوترونه در دقیقه ۹۴ گل برتری میلان را به ثمر رساند تا این تیم پیروزی از دست رفته را بازیابد.

 در جدول این گروه، میلان ۶ امتیازی بالاتر از آاک‌آتن ۴،  آستریاوین یک و ریه‌کای بدون امتیاز در صدر قرار دارد.

در گروه پنجم، اورتون در شب گلزنی وین رونی مقابل آپولون به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت. رونی در دقیقه ۲۱ و ولاسیچ در دقیقه ۶۶ برای اورتون  و آدریان در دقیقه ۱۲ و یوست در دقیقه ۸۸ برای آپولون گل زدند. ضمن اینکه روبرگر از آپولون در دقیقه ۸۷ اخراج شد.در دیگر بازی این گروه، لیون و آتالانتا به تساوی یک بریک رضایت دادند. در جدول، آتالانتای ۴ امتیازی در صدر هست و آپولون با ۳ و لیون و اورتون با ۲ امتیاز در رده‌های دوم تا چهارم ایستاده‌اند.

 در سایر بازی‌ها در گروه دوم، دیناموکیف در زمین پارتیزان بلگراد به برتری ۳ بر ۲ رسید و اسکندربیو و یانگ بویز به تساوی یک بریک رسیدند.

 در گروه سوم، لودوگورتس در خانه‌اش ۲ بریک هوفنهایم را شکست داد و براگا ۲ بریک باشاک شهیر را برد.

 در گروه ششم هم لکوموتیو مسکو ۳ بر صفر از سد فاستاوزلین گذشت و شریف و کپنهاگن با تساوی بدون گل به کارشان پایان دادند.

 آخر مطلب/

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما