• تاریخ : ۱۷ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنامه فاطمی و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور امروز(جمعه ۱۷ آذر ماه ) در سالن مجموعه ورزشی غدیر برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۳ پیروزی در این هفته با ۲۱ امتیاز صدر نشین باقی ماند. مناطق نفت خیز جنوب با ۱۸ امتیاز به رده دوم صعود کرد و و تیم پاس قوامین با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۳۲ امتیاز انفرادی در مکان سوم قرار گرفت. تیم بیمه تعاون هم با یک بازی کمتر با ۱۵ امتیاز تیمی و ۱۲۲ امتیاز انفرادی در رده چهارم ایستاد.

تیم‌های رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) ، گوجوریو سی واکای تهران، نارین صنعت آریا، آوای رزم، داتیس کاراته رشت و گوجوریو سی واکای سنندج به ترتیب در رده های پنجم تا دهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

دانشگاه آزاد در نخستین دیدار تیم پاس قوامین را ۲۳ بر ۳ مغلوب کرد و در مهمترین و حساس ترین دیدار هفته، مقابل تیم بیمه تعاون با نتیجه ۱۹ بر ۱۰ به برتری رسید. دانشگاه آزاد در سومین دیدار هم با نتیجه ۲۶ بر ۳ تیم رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) را شکست داد.

مناطق نفت خیز جنوب ۲۶ بر ۳ نارین صنعت آریا را مغلوب کرد. سپس با نتیجه ۲۰ بر ۹ رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) را برد و در ادامه موفق شد ۱۷ بر ۹ پاس قوامین را شکست دهد. 

رعد پدافند خاتم الانبیا(ص) ۱۷ بر ۱۲ مقابل آوای رزم به برتری رسید.
گوجوریو سی واکای تهران ۲۹ بر صفر مقابل گوجوریو سی واکای سنندج پیروز شد و در ادامه ۲۳ بر ۶ نارین صنعت آریا را مغلوب کرد. 

پاس قوامین ۲۹ بر صفر گوجوریو سی واکای سنندج را شکست داد . 
آوای رزم مقابل بیمه تعاون ۲۷ بر ۲ شکست خورد.
گوجوریو سی واکای سنندج مقابل تیم نارین صنعت آریا با نتیجه ۲۶ بر ۳ شکست خورد.

تیم داتیس کاراته رشت این هفته استراحت داشت.

آخر مطلب/ 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما