• تاریخ : ۲۶ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

بیژن طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرنامه فاطمی در مورد آخرین وضعیت تیم استقلال، تمدید قرارداد شفر، احتمال ادامه حضور کی‌روش در تیم ملی و… به اظهارنظر پرداخت که مشروح آن در زیر می‌آید:

فاطمی: در مورد آخرین بازی استقلال در سال ۹۶ و تساوی برابر العین چه صحبتی داری؟

العین یکی از بهترین تیم‌های آسیاست و بازی‌های رفت و برگشت ما برابر این تیم پایاپای بود. ما قرار نبود مثل آب خوردن العین را شکست بدهیم و شما می‌دانید که همین تیم چند ماه پیش شش گل به استقلال زده بودند. با این حال آنها در پایان این مسابقه سجده شکر به جا آوردند که بازی مساوی شد!

فاطمی: شانس صعود استقلال از نظر شما چقدر هست؟

در این گروه چهار تیم مطرح و قوی حضور دارند که همین موضوع باعث شده همه چیز پیچیده و غیرقابل پیش‌بینی شود. ما در این گروه سخت وضعیت خوبی داریم و سرنوشت صعود هم دست خودمان هست. اگر الریان را در تهران ببریم شرایط استقلال برای صعود مناسب خواهد شد.

فاطمی: فکر می‌کردید ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه بیایند؟

من واقعاً باید از هواداران استقلال تشکر کنم. آنها فرهنگ ناب خود را نشان دادند. امیدوارم که در آینده هم این‌گونه از حمایت آنها بهره ببریم.

فاطمی: نظر شما در مورد خبرهای چند روز اخیر مبنی بر ماندن شفر در استقلال چیست؟

این موضوعی هست که به شفر و مسئولان باشگاه استقلال مربوط می‌شود. من امیدوارم که این مربی بماند و اگر باشگاه خواسته‌های او را در فصل آینده فراهم کند، بدون شک استقلال شانس اول قهرمانی خواهد بود.

فاطمی: مصدومیت تیام نگران‌کننده هست؟

بعید می‌دانم این‌طور باشد. کادرپزشکی باشگاه اعلام کرد که او می‌تواند به‌زودی برای استقلال بازی کند.

فاطمی: ظاهراً فدراسیون برای تمدید قرارداد کی‌روش تا پایان جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا به توافق رسیده هست. در این مورد چه صحبتی دارید؟

من معتقدم که حفظ کی‌روش برای رقابت‌های جام ملت‌های آسیا مفید هست و من امیدوارم که او تیم ما را قهرمان آسیا کند. ما دو بار بدون دردسر با کی‌روش به جام جهانی رفتیم و امیدوارم که کی‌روش با قهرمان کردن ایران در آسیا یک یادگاری از خودش برجای بگذارد.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما