• تاریخ : ۲۹ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

محمود فکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرنامه فاطمی، درباره وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: با توجه به اینکه دو بازی ابتدایی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، شرایط خوبی در تیم حاکم هست و بازیکنان از روحیه خوبی برخوردار هستند، در حال حاضر هم خودمان را برای بازی جام حذفی آماده می‌کنیم. بازیکنان با توجه به وضعیت آب و هوای شهر مسجدسلیمان جهادی کار می‌کنند. بسیاری از بازیکنان غیربومی در خوابگاه حضور دارند و به‌دلیل گرما نمی‌توانند بیرون بیایند. زندگی برای آنها خیلی سخت می‌‌گذرد، اما تحمل می‌کنند که جای تشکر دارد.

وی در مورد شرایط بحرانی استقلال گفت: در مورد این تیم کادر فنی باید جواب دهد. کادر فنی این تیم از سال گذشته حضور و با نقاط ضعف و قوت استقلال آشنایی دارد. امسال انتظار می‌رفت که از شروع فصل نتایج بهتری بگیرند و بازی‌های بهتری ارائه دهند. هواداران استقلال از شکل بازی تیم‌شان راضی نیستند و امیدواریم هرچه زودتر تغییر و تحولاتی نه در کادر فنی، بلکه در سیستم و روش بازی استقلال صورت بگیرد تا مردم راضی شوند.

بازیکن و مربی پیشین استقلال در رابطه با بحث تغییرات در کادر فنی تصریح کرد: هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه باید با افراد کارشناس صحبت کرده و همه جوانب را در نظر بگیرند. باید دید مدیریت باشگاه از کادر فنی چه‌چیزی می‌خواهد. این مسئله را در نظر بگیرند که مردم راضی هستند یا نه. اگر شرایط خوب هست، محکم پشت کادر فنی باشند.

فکری خاطرنشان کرد: وقتی مردم را می‌بینیم، آنها از نوع بازی و نتایج راضی نیستند. مسئله دیگر این هست که به ورزشگاه می‌روند و کتک هم می‌خورند. پدیده جدیدی هست که در استقلال اتفاق می‌افتد. این‌همه التماس می‌کنیم که به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند، اما از آن طرف مردم را می‌زنند که ورزشگاه خالی از تماشاگر شود. به چه‌قیمتی این کار را می‌کنند؟ آقایان! این تیم برای مردم هست. اگر استقلال خوب بازی کند، مردم خوشحال می‌شوند و کسی هم شعار نمی‌دهد. حتماً ایرادی در تیم هست که مردم ناراحت شده و شعار می‌دهند. باید به‌فکر برطرف کردن ایرادها باشیم، نه اینکه هواداران را بزنیم تا کسی شعار ندهد.

وی ادامه داد: چطور ممکن هست عده‌ای به‌راحتی مردم را بزنند؟ مردمی که دلخوشی‌شان استقلال هست و شب و روز خود را برای بازیکنان و مربیان می‌گذارند و آنها را تشویق می‌کنند. این تماشاگران با استقلال زندگی می‌کنند و چرا باید کتک بخورند؟ این هم پدیده جدیدی هست که باید روی آن کارشناسی شود. نمی‌دانم این افراد چه‌کسانی بوده و از طرف چه‌کسی هستند. مردم عادی که یکدیگر را نمی‌زنند. حتماً از جایی خط می‌گیرند. چرا باید عده‌ای به میان مردم رفته و با تهدید بگویند “اگر شعار بدهید، بد و بیراه می‌گوییم”؟

بازیکن پیشین استقلال در پایان به فاطمی گفت: وقتی بازیکن استقلال بودم و در یک بازی عقب می‌افتادیم، مردم شاکی شده بعضاً شعارهایی هم می‌دادند. وقتی هم نتیجه را جبران می‌کردیم، تشویق‌مان می‌کردند. مردم برد تیم را می‌خواهند و به من بازیکن یا مربی کاری ندارند. آنها دوست ندارند غرورشان زیر پا له شود. هواداران با تیم‌شان زندگی می‌کنند. چرا یاد گرفته‌ایم تا کسی اعتراض می‌کند، خفه‌اش کنیم؟

آخر مطلب/*

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما