• تاریخ : ۲۶ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنگار ورزشی خبرنامه فاطمی، زهرا نعمتی درباره ثبت‌نام در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک اظهار داشت: از اینکه می‌توانم به عنوان یک ورزشکار المپیکی و پارالمپیکی در این انتخابات حضور داشته باشم، خیلی خوشحالم. اگر این اتفاق رخ بدهد و من انتخاب شوم، افتخار بزرگی هست و امیدوارم نماینده خوبی برای ورزشکاران باشم. امیدوارم هر کسی که انتخاب می‌شود، بتواند از حق سایر ورزشکاران دفاع کند و بتواند پیشنهادات خوبی بدهد تا اهدا المپیک به خوبی پیش برود.

وی افزود: اینکه یک نفر از ورزشکاران که به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب می‌شود، می‌تواند در هیئت اجرایی حضور داشته باشد، اتفاق خیلی خوبی هست و می‌تواند تاثیرگذار هم باشد، چرا که ورزشکاران نماینده خود را انتخاب می‌کنند و بدین وسیله می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مهم مشارکت داشته باشند. به هر حال این موضوع می‌تواند شانس بزرگی را برای ورزشکاران ایجاد کند.

قهرمان پارالمپیک ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ درباره آخرین وضعیتش گفت: پس از مسابقات قهرمانی معلولان جهان در شانگهای به دلیل مصدومیتی که داشتم، مجبور شدم دوران ریکاوری را سپری کنم و به تازگی تمریناتم را شروع کرده‌ام. ان‌شاالله در طول ماه‌های آینده بتوانم بدنسازی خوبی داشته باشم تا در مسابقات آینده به آمادگی کامل برسم. اولین مسابقه‌ای که پیش‌رو داریم، در دوبی هست که نمی‌دانم می‌رویم یا نه. همچنین رقابت‌های تایلند و تورنمنت جهانی جمهوری چک را هم داریم و بعد از آن باید در بازی‌های ۲۰۱۸ جاکارتا حضور داشته باشم.

نعمتی درباره همکاری‌اش با فدراسیون تیراندازی با کمان و احتمال حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ عنوان کرد: هنوز که صحبتی از طرف فدراسیون با من در این باره نشده هست، ولی خیلی امیدوارم، چون رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده‌ام و همین اواخر هم توانستم رکورد بانوان المپیکی را ارتقا بدهم. خیلی امیدوارم که بتوانم هم در بازی‌های آسیایی و هم پاراآسیایی حضور داشته باشم، اما همه اینها مستلزم این هست که یک تعامل خوب بین فدراسیون تیروکمان و کمیته پارالمپیک به وجود بیاید و آن مشکلاتی که قبل از المپیک ۲۰۱۶ ریو داشتم و سختی زیادی را متحمل شدم، تکرار نشود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی از سوی فدراسیون تیروکمان که بابت کسب سهمیه المپیک بود را دریافت کردید یا نه؟ گفت: هنوز جایزه‌ای نگرفته‌ام. شاید هم فراموش شده باشد یا شاید این جایزه را دوباره برای المپیک بعدی تعیین کنند. من هنوز کاپ تیرانداز برتر جهان را هم از فدراسیون تیروکمان دریافت نکرده‌ام. به هر حال تا آنجایی که می‌دانم، تصمیم بر این بود که در یک مراسم هم کاپ تیرانداز برتر جهان و هم جایزه ۱۰۰ میلیونی را دریافت کنم و به نظرم برنامه‌هایی در این باره داشته باشند.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما