• تاریخ : ۸ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنامه فاطمی، نیمار با وجود سپری شدن دوره ریکاوری مصدومیت شدیدی که در بازی برگشت پاری‌سن‌ژرمن مقابل رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل اخیر گریبانش را گرفت، هنوز نگران هست که مصدومیتش دوباره عود کند.

نیمار ۲۶ ساله که قرار هست روز سوم ژوئن در دیداری دوستانه برای تیم ملی برزیل برابر کرواسی به میدان برود، گفت: از نظر فیزیکی مشکلی ندارم و پایم هم وضعیت خوبی دارد. من دارم حرکات جدیدی را آغاز می‌کنم و هنوز هم کمی احساس درد دارم اما آنقدر نیست که مرا به دردسر بیندازد. هنوز صد درصد آماده نیستم اما به مرور زمان به آن سطح از آمادگی هم خواهم رسید. اینکه من نگران عود کردن مصدومیتم در بازی‌های پیش رو باشم، طبیعی هست.

مهاجم پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد: نباید روی خودم فشار بیاورم. هنوز تا بازی اول‌مان در جام جهانی زمان زیادی مانده و فکر می‌کنم که تا آن زمان به مرز آمادگی کامل می‌رسم. الان آماده بازی کردن هستم و چیزی نیست که بتواند مانع من شود. ترسی که من الان احساس می‌کنم، عادی هست چون تازه برگشته‌ام.

نیمار در ادامه راجع به شایعاتی که درباره آینده او و رفتنش به رئال مادرید مطرح شده هست هم گفت: تمرکز من در حال حاضر روز تیم ملی برزیل هست. مردم چیزهای بی‌اساس زیادی می‌گویند که ارزش ندارد برای جواب دادن به آنها وقت صرف کنی.

تیم ملی برزیل به لندن سفر کرده هست تا اردوی آماده سازی‌اش برای جام جهانی را در زمین تمرینی تیم فوتبال تاتنهام برگزار کند. این تیم تا روز هشتم ژوئن در آنجا تمریناتش را برگزار می‌کند و پس از آن به روسیه سفر می‌کند.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما