• تاریخ : ۱۷ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنامه فاطمی، تیم ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک کشورمان موفق شد با کسب ۵ طلا، ۴ نقره و ۲ برنز به مقام قهرمانی جهان در اسپانیا دست پیدا کند.

در این رقابت‌ها که به میزبانی شهر بنیدورم برگزار شد، محسن صمدی، حسین کلاته، مهدی حیدری، محمدرضا جعفری و حسام خسروی به مدال طلا دست یافتند، مهدی قنواتی، حامد محمود عینی، داود شکرالله و اکبر سرباز ۴ مدال نقره به ارمغان آورند و مظاهر تابانی و شنتیا لک‌پور مدال برنز را به خود اختصاص دادند.

این تیم در مسیر بازگشت به ایران دچار شرایطی شد که از جمله آنها می‌توان به خوابیدن ملی‌پوشان روی زمین فرودگاه مادرید اشاره کرد.

وحید اکبرزاده، مربی تیم ملی در این باره گفت: برنامه اولیه بر آن بود که زمانی که به بنیدورم، محل برگزاری مسابقات می‌رویم، روز دوشنبه اتاق‌های هتل را تحویل بدهیم و پس از چند ساعت گشت و گذار در شهر به سمت مادرید برویم. هتلی که فدراسیون جهانی گرفته بود، تا ۱۲ ظهر دوشنبه بود. این هتل به دلیل مشکلی که با تیم ایران داشت، حضور ما را برای ۲۴ ساعت پس از زمان تحویل اتاق‌ها تمدید نکرد و گفت که اتاق‌ها به دلیل توریستی بودن شهر، رزرو شده هست.

وی ادامه داد: اتوبوس برای ساعت ۲۴ دوشنبه هماهنگ شده بود تا راهی فرودگاه شویم. با توجه به اینکه مادرید ترافیک دارد و با این مشکل قبلا هم مواجه شده بودیم، احتمال داده شد که با ترافیک مواجه شویم. به همین دلیل پورعلی‌فرد (رئیس فدراسیون) گفت که ۱۲ شب راهی مادرید شویم تا استرس ترافیک و نرسیدن به پرواز را نداشته باشیم. اگر قرار بود یک روز دیگر، یعنی تا سه‌شنبه در بنیدورم بمانیم سپس به سمت مادرید حرکت کنیم، این مسئله کمی استرس‌زا بود.

مربی تیم ملی گفت: در جریان این مسابقات ورزشکاران پیشنهاد دادند که دو روز زودتر به مادرید برویم، یعنی اتوبوس برای بامداد دوشنبه هماهنگ شود. پورعلی‌فرد نیز تماس گرفت و گفت که هتل و ماشین در مادرید هماهنگ شده، اما ورزشکاران با نظرسنجی که بین خود داشتند، اعلام کردند که می‌خواهند در بنیدورم بمانند. مربیان هم همین نظر را داشتند و پورعلی‌فرد به نظر ورزشکاران احترام گذاشت. رئیس فدراسیون به دلیل جلسه‌ای که در مادرید داشت، خودش زودتر به این شهر رفت.

اکبرزاده عنوان کرد: نمی‌دانم چه کسی عکس و فیلم فرستاده، ولی از این جمع بوده هست. اینکه بیایند و قهرمانی را با این مسائل زیر سوال ببرند، خوب نیست و به دور از انصاف هست. این اتفاق افتاده و اتفاق بد و چیز سختی هم نیست. خیلی‌ها هستند که در فرودگاه خوابید‌ه‌اند، حالا ۵ ساعت هم ورزشکاران ما می‌خوابند.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما