• تاریخ : ۲۶ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنامه فاطمی و به نقل از شبکه گلوبه اسپورته برزیل، باشگاه سانتوس برای فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال برزیل، پیراهن شماره ۱۰ خود را به هیچ‌کدام از بازیکنانش نداده هست و گفته می‌شود که این پیراهن را برای گابریل باربوسا، بازیکن اینتر که به صورت قرضی در بنفیکا بازی می‌کند، کنار گذاشته هست.

گابریل باربوسا که به خاطر آمار گلزنی خوبش قبل از پیوستن به اینتر، در لیگ برزیل به «گابیگول» ملقب شده بود، در نخستین فصل حضورش در اینتر نتوانست نظر هیچ یک از سه مربی که در اینتر زیر نظرشان کار کرد را جلب کند و به همین دلیل در تابستان به تیم پایتخت پرتغال قرض داده شد، اما در آنجا هم نقشی جز یک نیمکت‌نشین را ایفا نمی‌کند و به همین دلیل زمزمه‌هایی در خصوص بازگشت احتمالی او به برزیل شنیده می‌شود.

او تابستان سال ۲۰۱۶ با قراردادی ۳۳٫۵ میلیون یورویی به اینتر پیوست، اما حتی یک بار هم در ترکیب اصلی اینتر در سری A‌ به میدان نرفت و حالا گفته می‌شود که او به فکر بازگشت به تیم سابقش افتاده هست، تیمی که پیراهن شماره ۱۰ خود را برای او کنار گذاشته هست.

طبق ادعای شبکه گلوبه‌اسپورته برزیل، اختصاص پیدا نکردن شماره ۱۰ به هیچ یک از بازیکنان سانتوس، اولین نشانه از بازگشت گابیگول به سری A برزیل هست.

آخر مطلب/

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما