• تاریخ : ۲۳ام تیر ۱۳۹۷
  • موضوع : فاطمی

به گفته خبرنامه فاطمی، آنتوان گریزمان که یکشنبه شب در دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی فوتبال فرانسه را در دیدار مقابل کروسی همراهی خواهد کرد، در خصوص شانس خود برای کسب توپ طلا گفت: فرصت قهرمانی در جام جهانی هست، نه فرصت تصاحب توپ طلا. نگران بردن توپ طلا نیستم. تمام تلاشم را می‌کنم تا فرانسه قهرمان جهان شود و از دستاوردهای بعد از آن هم استقبال می‌کنم.

وی همچنین در خصوص مقایسه شدنش با زین‌الدین زیدان ستاره پیشین تیم ملی فرانسه ملقب به «زیزو» اظهار داشت: لقب «گریزو» را خیلی دوست ندارم و «گریزی» به نظرم بهتر هست.

مهاجم اتلتیکومادریدی خروس‌ها در خصوص رویارویی با تیم تحت‌هدایت زلاتکو دالیچ هم یادآور شد: این به سرمربیان دو تیم بستگی دارد که ما با چه شیوه‌ای بازی کنیم. مودریچ و راکیتیچ هم دو بازیکن فوق‌العاده‌ و توانمند به لحاظ فنی هستند و اطمینان دارم که دیدیه دشان این را مدنظر خواهد داشت.

گریزمان در خصوص مقایسه سرمربی باشگاهی خود و دشان خاطرنشان کرد: سیمئونه خواب و خوراکش  فوتبال هست و با فوتبال نفس می‌کشد. او مربی‌ای هست که هر لحظه با فوتبال هست و تفاوتش با دشان در همین هست، اما هر دو اهدافی مشترک دارند و آن پیروزی هست و می‌دانند که چطور به این  هدف برسند و از چه تاکتیک‌هایی در زمین استفاده کنند.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما